Widok - pokoje do wynajęcia

Urlop w Zieleńcu? Dobrze trafiłeś!

Zapraszamy do Zieleńca


   Sezon  2018/9 r

  zapytania o dostepność pokoi    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kom 730 418 301. Zapraszam !

 obecnie wolne pokoje !!!


 Zapraszamy miłośników gór i szusowania do aktywnego wypoczynku!

Budynek położony jest w centrum Zieleńca, w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągów "5-ka Winterpol", 4 osobowa kolej linowa , z bardzo dobrą komunikacją na inne wyciągi. Około 60 metrów na nartach w dół, z pod budynku i jesteśmy na trasie zjazdowej,  tuz przy stacji i kasie -mapa tras  nr 3 i 2.

 

Dla gości mamy przygotowane lokale z węzłem sanitarnym, 2, 3, 4 i 5-cio osobowe. W budynku znajduje się sala konsumpcyjna, z zapleczem kuchennym i naczynia, gdzie we własnym zakresie można przygotowac śniadania,kolacje i konsumować w rodzinnej atmosferze.

Nie prowadzimy żadnych dodatkowych usług i obslugi,ponieważ na najmie nie ma rozliczania kosztów uzyskania przychodu.

Wynajmowane kwatery posiadają czystą posciel i są uprzątnięte,o resztę dbamy we własnym zakresie

Miejsca dla samochodów znajdują się na terenie posesji/jednak nie jest to przygotowany parking i nie pobieramy oplat. Uwaga: ze względu na obfite opady śniegu wskazane korzystanie z łańcuchów.

 

U NAS wszelkie kontuzje i dysfunkcje aparatu ruchowego,niezwlocznie Chiropraktyk doprowadzi do pełnej sprawności !

JESTEŚ W DOBRYCH REKACH ! więcej tutaj

 Zieleniec

...to urokliwa miejscowość w pasmie Gór Orlickich, z przystosowaniem do sportów zimowych. Ze względu na polożenie, tak powietrze jak i woda mają wyjątkowo  pro-zdrowotne działanie. Jak co roku, na szczytach ulokowanym Zieleńcu 1000 m.n.p.m (klimat alpejski) nie brakuje  białego puchu, oraz całej infrastruktury do czynnego uprawiania sportów zimowych. Jest wiele lokali gastronomicznych, z konkurencyjnymi cenami i sklepy spozywcze. Są równiez organizowane imprezy sportowe.

Latem

... dla czynnie wypoczywających na rowerach liczne serpentyny są nie lada atrakcją, jest też wiele szlaków turystycznych dla spragnionych pieszych wycieczek. Sąsiedzka oferta rownież na wypoczynek w siodle. Unikatowe stanowiska roślinności i cała paleta ziół dla chcących skorzystać z ich darów, np. Arcydzięgiel - afrodyzjak, właściwości podobne do żeń-szenia.

Służymy fachowa literaturą i radami w zakresie ziół i ich zastosowania.

U podnóża Gór Orlickich rozciągają się miejscowości uzdrowiskowe: Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój oraz po przeciwnej stronie muzealne Góry Stołowe.

 

Proszę Paśtwa "najem  lokali" to brak " uslug" hotelarskich !!!.

 

ZAPRASZAM!

Nie akceptujemy zwierzat na obiekcie!