Widok - pokoje do wynajęcia

Urlop w Zieleńcu? Dobrze trafiłeś!

Zapraszamy do Zieleńca


   Sezon  2019/20 r

  zapytania o dostepność pokoi     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kom  730 418 301         Zapraszam !!!

 

w zakladce "pokoje" wykaz terminów  wolnych kwater


 Zapraszamy miłośników gór i szusowania do aktywnego wypoczynku!

Budynek położony jest w centrum Zieleńca, w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągu "5-ka Winterpol", 4 osobowa kolej linowa , z bardzo dobrą komunikacją na inne wyciągi.Jest to jedna z najdluzszych tras w naszej miejscowości

Z pod budynku  na nartach w dół i jesteśmy na trasie zjazdowej,  tuz przy dolnej stacji i kasie - trasa  nr 3 i 2.dla bardziej zaawansowanych.

Do wyciągow dla poczatkujących 200m.b. pod gorkę.

 

Dla gości mamy przygotowane  2, 3, 4 osobowe pokoje i lokale 2-pokojowe 4/ 5-cio osobowe. Kwatery posiadają wlasne łazienki,dla lokali 2-pokojowych jedna łazienka.

W budynku znajduje się sala konsumpcyjna, z zapleczem kuchennym i naczynia, gdzie we własnym zakresie można przygotowac śniadania,kolacje i konsumować w rodzinnej atmosferze.

Nie prowadzimy żadnych dodatkowych usług.

pobieramy kaucje za sprzet Tv.

Wynajmowane kwatery posiadają czystą posciel i są uprzątnięte,o resztę dbamy we własnym zakresie

Miejsca dla samochodów znajdują się na terenie posesji, nie pobieramy oplat. Uwaga: ze względu na obfite opady śniegu wskazane korzystanie z łańcuchów.

 

U NAS wszelkie kontuzje i dysfunkcje aparatu ruchowego,niezwlocznie Chiropraktyk doprowadzi do pełnej sprawności !

JESTEŚ W DOBRYCH REKACH ! więcej tutaj

 Zieleniec

...to urokliwa miejscowość w pasmie Gór Orlickich, z przystosowaniem do sportów zimowych. Ze względu na polożenie, tak powietrze jak i woda mają wyjątkowo  pro-zdrowotne działanie. Jak co roku, na szczytach ulokowanym Zieleńcu 1000 m.n.p.m (klimat alpejski) nie brakuje  białego puchu, oraz całej infrastruktury do czynnego uprawiania sportów zimowych. Jest wiele lokali gastronomicznych, z konkurencyjnymi cenami i sklepy spozywcze. Są równiez organizowane imprezy sportowe.

Latem

... dla czynnie wypoczywających na rowerach liczne serpentyny są nie lada atrakcją, jest też wiele szlaków turystycznych dla spragnionych pieszych wycieczek. Sąsiedzka oferta rownież na wypoczynek w siodle. Unikatowe stanowiska roślinności i cała paleta ziół dla chcących skorzystać z ich darów, np. Arcydzięgiel - afrodyzjak, właściwości podobne do żeń-szenia.

Służymy fachowa literaturą i radami w zakresie ziół i ich zastosowania.

U podnóża Gór Orlickich rozciągają się miejscowości uzdrowiskowe: Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój oraz po przeciwnej stronie muzealne Góry Stołowe.

 

ZAPRASZAM!

Nie akceptujemy zwierzat na obiekcie!